گاراژ
گاراژ
خودرو های برقی BYD

خودرو های برقی BYD وارد بازار استرالیا می شوند

خودروهای برقی چینی وارد بازار استرالیا می شوند

BYD شرکت خودروسازی جمهوری خلق چین واقع در شهر شنژن است، که در زمینهٔ تولید و مونتاژ خودرو، اتوبوس، خودروهای برقی و لیفتراک فعالیت می‌کند. شرکت بی‌وای‌دی در سال ۲۰۰۳ در پی خریداری شرکت خودروسازی سیچوان توسط وانگ چوان-فو راه‌اندازی شد. این شرکت در سال ۲۰۱۳ شمار ۵۰۶٫۱۹ دستگاه خودرو تولید نمود و هم‌اکنون دهمین خودروساز چین بشمار می‌آید. با گاراژ همراه باشید.

خودرو های برقی BYD

BYD یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان خودرو های برقی در جهان توافقنامه جدیدی را برای ورود به بازار استرالیا امضا کرده و قرار است که اولین محصولاتش از سال آینده وارد بازار شود. بی وای دی (BYD) خودروسازی چینی است که در زمینه تولید و مونتاژ خودرو، اتوبوس، خودروهای برقی و لیفتراک فعالیت می‌کند.

این شرکت در ابتدا در سال ۱۹۹۵ فعالیت خود را در ضمینه تولید باتری های قابل شارژ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۳ به جمع خودروسازان چین پیوست. بازار خودروهای برقی هر روز در حال گسترده تر شدن هستند و خودروسازان چینی با پیشرفت های چشمگیر اخیر توانسته اند در بین محصولات برقی در جهان برای خود جا باز کنند و حرف های زیادی را برای گفتن دارند.

خودروهای برقی چینی

 BYD از سال ۲۰۱۵ با عرضه محدود تاکسی های برقی بازار استرالیا را ارزیابی کرده و تعدادی از ون ها، شاسی بلند ها و سدان های آن نیز در ماه های اخیر در استرالیا مشاهده شد. قرار است از سال آینده محصولات این شرکت از طریق nexport نماینده آن در استرالیا توزیع شود و خودرو های فرمان راست BYD رسما در اختیار علاقمندان آن قرار بگیرد.

این اولین بار در جهان است که BYD از طریق یک نمایندگی وارد بازاری خاص می شود. Nexport در این باره گفت:” از سال آینده خودرو های برقی با کیفیت بالای BYD وارد استرالیا می شود و به تدریج واحد های فروش مستقیم نیز در شهر های مختلف ساخته خواهد شد.”

انتظار می رود اولین دستگاه از خودرو های برقی BYD اوایل سال در نمایشگاه اتومبیل شانگهای رونمایی شود و اطلاعات دقیق تری از آن ها در اختیار عموم قرار بگیرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *